KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193386
nr 1419 3386
Veikko Sirén
(1936-1998), Sverige
Oljemålning, Vinter. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Veikko Sirén, svensk bildkonstnär född 1936, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:08:31
300 kr
500 kr
700 kr